Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przykład mapy odsyłaczy po stronie serwera

Łukasz Kalmus napisał:

Uwielbiam łowić leszcze w czerwcu. Woda już dawno zakwitła, ryby na dobre weszły w amok żerowania... Nam pozostaje tylko skorzystać z tych wyjątkowo sprzyjających warunków. Aby zapolować na "bremesy" tym razem wybrałem się nad Zalew Amo. Po cichu miałem nadzieję, że podczas regularnego odławiania płoci, których na Amo zawsze jest bez liku uda mi się trafić ładnego jazia, karpia lub właśnie leszcza. Jak zwykle rozstawiłem się pod brzozą, niedaleko parkingu. Wiele razy udawało mi się tutaj złowić piękne ryby.

tekst alternatywny

Jako zanętę przygotowałem 2 kilogramy mieszanki (Winner Gut-Mixa i Sensas Bremes). Spożywkę wymieszałem z paczką gliny Argile i atraktorem leszczowym Sensasa.

tekst alternatywny

Podobne mieszanki świetnie sprawdzały się przy wabieniu wspomnianych gtaunków ryb przy poprzednich wyprawach. metoda na ten dzień to 13 metrowa tyczka. Rozłożyłem 2 topy: - na jednym ulokowałem zestaw ze spławikiem 0,4 grama (szklana antena), z cienkim przyponem. Żyłka główna 0,12 mm. Guma 0,8 mm. - na drugim zestaw był równie lekki, bo 0,5 grama, jednak tutaj antena była już plastikowa, żyłka główna 0,18 mm i nieco cieńszy przypon. Guma pusta 1,6 mm. Łowienie rozpocząłem od wrzucenia 15 kul mieszanki, do której dodałem 200 gram pinki. Z jokersa tym razem zrezygnowałem.

tekst alternatywny

Jak zwykle jako pierwsze w łowisku zameldowały się płotki. To na tym łowisku standard, czego byśmy nie wrzucili do wody. Odławiałem kolejne ryby, które brały coraz lepiej. W międzyczasie łowisko regularnie donęcałem grubymi białymi robakami i kukurydzą. Ten dodatek miał za zadanie zwabić większe karpiowate.

tekst alternatywny

W przedpołudniowej sesji nie trafiłem nic specjalnego. Choć przez ponad połowę czasu przystawiałem się na dużą rybę to i tak udało mi się złowić około 3 kilogramów płotek. To naprawdę przyzwoity wynik.

tekst alternatywny

tekst alternatywny

Na łowisko wróciłem jeszcze po południu. Tym razem zminimalizowałem dawkę zanęty, a w to miejsce dodałem troszkę ciętego gnojaka i kukurydzy. Po 30 minutach na kiju zameldował się przyzwoity leszcz. Cel został zrealizowany. Po leszczu łowisko ponownie zdominowały płotki, wśród których co jakiś czas trafiał się mały karpik.

tekst alternatywny

tekst alternatywny

Mój wniosek po tej wyprawie był następujący: podanie czystej gliny z gnojakiem i mniejszej ilości zanęty pozwoliłoby lepiej wyselekcjonować duże ryby, które niewątpliwie kręciły się w łowisku. Niestety duża ilość spożywki spowodowała, że tego dnia na haku meldowało się przede wszystkim rybie przedszkole.

Dodał: DF

Górek Gliny

Niwa

Niwa

Sklep Łowisko Net

Portal Wyczyn.fora.pl

Wyczyn Frix

Lubelski Portal Wyczynowy

Portal Matchfishing.pl

Niwa

Sklep Górek Gliny

Niwa